سوالات متداول

لطفا قبل از ارسال تیکت ویا تماس تلفنی از لیست زیر به دنبال جواب سوالتان بگردید

بطور خلاصه دیجیتال اپیدمیک به کسب و کارهای اینترنتی گفته میشود که در اینترنت محصولات دیجیتالی خود را بفروش برسانید و از طریق فروش در اینترنت درآمدزایی بکنید.

  • ارزان و بدون نیاز به مکان فیزیکی برای فروش محصول
  • راه اندارزی و اجرای ساده
  • رشدبسیار وسیع و انبوه

محصولات اطلاعاتی (نوشتاری – صوتی و ویدئویی).

سیستم خدماتی اینستاگرام سودینو با داشتن سرورهای بسیار قدرتمند اختصاصی و همکاری با چندین سرویس دهنده های ایرانی و خارجی خدماتی نظیر افزایش فالوور, افزایش لایک, ویو, کامنت اینستاگرام و تلگرام و سایر سرویس ها و شبکه های اجتماعی دیگر با قیمت فوق العاده و کیفیت بالا به شما ارائه میدهد.

خیر. به هیچ عنوان برای انجام خدمات نیازی به رمز عبور پیج شما نیست.

در کل میتوان گفت ریزش فالوور ها به الگوریتم های اینستاگرام بستگی دارد و خود فالوور ها بهتنهای ریزش ندارند. سرویس های با کیفیت سودینو با الگوریتم های جدید اینستاگرام سازگاری بسیار بالایی دارند بنابراین ریزش خیلی پایینی دارند. بنابر این میانگین ریزش ها بین 5 تا 15 درصد در نظر خواهیم گرفت.

بله, برای اینکار میتوانید بعد از ثبت نام در وب سایت از بخش تیکت ها به ما تیکت ارسال کنید تا ما برای شما برای یک بار با شارژ رایگان ثبت سفارش بکنید.

بله, اگر درهر مرحله از سفارش خود به مشکل برخورد کردید دارای گارانتی هستند و تیم ما سفارش شما را کامل خواهد کرد. پس جای هیچ نگرانی نیست.

خیر, ما به هیچ عنوان برای ارسال سفارشات از ربات استفاده نمیکنیمو تمامی سرویس ها واقعی هستندو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشند که این سرویس ها از کیفیت پایین تا کیفیت بالا دسته بندی شده اند.

درصورت پیدا نکردن جواب سوال خود از برگه تماس باما سوالتان را از کارشناسان پشتیبانی ما بپرسید.