احمدرضا ابوالفتحی, بنیانگذار آکادمی سودینو

من احمدرضا ابوالفتحی عاشق کسب و کارهای اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار های اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاهستن.در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما عزیزان به اشتراک بذارم.

احمدرضا ابوالفتحی - آکادمی سودینو
اعضای تیم جوان سودینو
احمدرضا ابوالفتحی - اینستاگرام سودینو

مدیر و بنیانگذار سودینو

رضا یوسف زاده - آکادمی سودینو

رضا یوسف زاده

کارشناس گرافیک

شبنم یوسف زاده - آکادمی سودینو

شبنم یوسف زاده

کارشناس تولید محتوا

جای شما اینجا خالیست

جای شما اینجا خالیست

درباره آکادمی سودینو

سایت سودینو به مدیریت احمدرضا ابوالفتحی به شما کمک خواهد کرد تا کسب‌وکار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید. سایت سودینو به مدیر کسب و کارها و افرادی که می خواهند کسب و کار راه اندازی کنند کمک می کند تا بتوانند مهارتهای خود را افزایش دهند. معتقدیم توسعه مهارتهای فردی ، توسعه کارآفرینی ، مهارت های مدیریتی و بازاریابی ،دانش مالی و اقتصادی می تواند باعث افزایش سودآوری کسب و کارها شود. سایت آترین وب یک کسب و کار پویا ، داینامیک و یادگیرنده می باشد که مدام در حال ارتقاء و تغییر می باشد. سودینو با مطالعه ، یادگیری ، تحقیقات ، آزمون و خطا و همچنین با استفاده از تجربیات خود تلاش می کند که آموزشهای کاربردی برای کاربران خود تولید کند. سودینو به شما کمک می کند که مهارتهای فردی خودتان را ارتقاء دهید تا کیفیت زندگی کاری و شخصی خود را افزایش دهید و از زندگی خود لذت ببرید.

خدمات سودینو

طراحی وب سایت

طراحی سایت با بهترین کیفیت

آموزش ارز دیجیتال و متاورس

آموزش طراحی سایت

آموزش صفرتاصد طراحی سایت

دوره و آموزش های اینستاگرام

شبکه های اجتماعی

آموزش صفرتاصد شبکه های اجتماعی

مورد اعتمادکاربران عزیزمان هستیم
0 +
دانشجو
0 +
کاربر فعال
0 برابر
افزایش درآمد
0 +
دنبال کننده

در مورد سودینو چه میشنویم؟

این‌ها، بخش خیلی کوچکی از نظراتی هستند که افراد مختلف در مورد سودینو دارند.

سارا نامدار
واقعا ممنونم از آقای ابوالفتحی ایشون من رو در زمینه فروش در اینستاگرام راهنمایی های زیادی کردن و با کمک ایشون تونستم به موفقیت های بزرگی برسم.
علی حسینی
دوره های آقای ابوالفتحی بسیار جذاب و ساده هستش اصلا فکر نمیکردم به این راحتی تونست از اینترنت پول درآورد واقعا از آقای ابوالفتحی تشکر میکنم بابت آموزش های عالیشون.
نازنین معتمد
من سالها بود که دنبال چنین سیستمی میگشتم که بتونم با مهارت های خودم پول دربیارم احمدرضا ابوالفتحی سیستمی رو طراحی کردن که من تونستم باهاش به همه آرزو هام جامه عمل بپوشانم.
پریسا انوری
من پریسا انوری هستم متخصص پوست از زمانی که با آقای ابوالفتحی در حوزه اینستاگرام آشنا شدم, با مشاوره و آموزش هاشون در این حوزه باعث شدن که درآمد من از طریق اینستاگرام چند برابر بشه...