کنارگذاشتن بیتکوین توسط ایلان ماسک!

ایلان ماسک که به یکی از طرفداران بزرگ چند وقت اخیر بیت کوین تبدیل شده بود, و با سخنان خودش به بازار کریپتو رونق بسزایی داده بود, اکنون با توییت جدیدش باعث ریزش بازار شده است.

ایلان ماسک که یکی از بزرگان صنعت تکنولوژی و مدیرعامل شرکت خودروسازی مطرح دنیا به نام تسلا میباشد در 23 اردیبهشت 1400 با انتشار توئیتی جنجالی از توقف خرید خودرو هایش با بیتکوین به دلیل تبعات زیست محیطی این ارز دیجیتال خبر داده است. او اصلی ترین دلیل این تصمیم خودش را افزایش سریع مصرف سوخت های فسیلی برای تولید برق برای استخراج این کوین دیجیتال عنوان کرده است.

کنارگذاشتن بیتکوین توسط ایلان ماسک!

درپی انتشار جنجالی این توییت وضعیت بازار ارز های دیجیتال قرمز شده است, و قیمت هر بیت کوین از 56 هزار دلار به 46 هزار دلار کاهش پیدا کرده است, ولی بعد از مدتی تا 50 هزار دلار افزایش پیدا کرد.

حال باید دید که در روز های آینده این رمز ارز روند صعودی به خود میگیرد و یا نزولی؟

آیا به نظر شما ایلان ماسک پیش از اینکه از بیت کوین حمایت بکند, به موضوعات زیست محیطی توجهی نداشت؟ یا اینکه فکر دیگری پشت این توئیت هست؟

 

 

پیشنهاد احمدرضا ابوالفتحی :  پادکست انگیزشی تغییر

احمدرضا ابوالفتحی

30 مطلب منتشر شده

من احمدرضا ابوالفتحی عاشق کسب و کارهای اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار های اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاهستن.در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما عزیزان به اشتراک بذارم.

درباره این مطلب نظر دهید !