همکاری در آموزش سودینو

همکاری در آموزش سودینو

همکاری با سودینو و تولید محتوای آموزشی سودینو

تدریس و عضویت در سودینو در بستر وب

چگونه تدریس در سودینو را شروع کنم؟

سودینو خود را یکی از معتبرترین مرجع آموزش تخصصی الکترونیکی در حوزه کسب و کار و مدیریت و مهارت های فردی می داند و سعی می کند تا با در اولویت قرار دادن کیفیت مطالب و دوره های ارائه شده، به گسترش آنها نیز توجه نماید. لذا از گروه ها و موسسات فعال آموزشی که علاقمند به عرضه و فروش محتوای الکترونیکی آموزشی خود از طریق سودینو به جامعه بزرگی از مخاطبان علاقمند به یادگیری در حوزه های گفته شده هستند دعوت می شود جهت ارزیابی کیفی و دریافت شرایط همکاری، فرم موجود در برگه همکاری باما را پر کنید.

شیوه همکاری در سودینو

شیوه همکاری به این صورت می باشد که اساتید محترم رزومه ای را از طریق فرم همکاری باما برای ما ارسال میکنند و سپس دوره آموزشی خود را به صورت دور کار ضبط کرده و بر روری سرور های ما آپلود می نمایند. سخت افزار مورد نیاز برای اینکار هم تنها یک میکروفون و یک کامپیوتر یا لپ تاب می باشد و با نرم افزارهای مورد تایید ما مانند (کمتاسیا) شروع به ضبط کرده و ارسال می نمایند تسویه حقوق هم پس از اتمام دوره و با فروش آن انجام خواهد شد.

مزایای همکاری با سودینو

- همکاری با جامعه بزرگ مدرسین کشور
- امکان کسب درآمد از تمام نقاط کشور بصورت دورکاری
- کسب سابقه کاری و رزومه معتبر با تدریس در سودینو

تماس باما

در صورتی که مشکل و یا هرگونه ابهامی در روند کار دارید میتوانید مشکلتان را در فرم تماس باما در میان بگذارید, تا همکارانمان با شما تماس بگیرند.