فرصت همکاری در سودینو

اگر در هر کدام از حوزه های فعالیت که در زیر نوشته شده مایل به همکاری با ما هستید و میخواهید جزئی از خانواده سودینو باشید، فرم زیر را پر کرده ویا برای ما ایمیل ارسال کنید.

- تولید محتوا

اگر یک ذهن پویا و ژورنالیست دارید می توانید از هر اتفاقی محتوا تولید کنید، دست به قلمتان خوب است و در حوزه های موفقیت-کارآفرینی و کسب و کار مطالعه دارید، حتما باما در بخش تولید محتوا {مقاله، فایل صوتی و ویدیو} میتوانید همکاری کنید.

- گرافیست

عاشق طراحی هستید؟ ذهنی ایده پرداز دارید؟ به فوتوشاب ویا برنامه های طراحی دیگر مسلط هستید؟ میتوانید طرح های خلاقانه و جذابی تولید کنید؟ اگر اینطور هست شما میتوانید در بخش تولید گرافیک سایت {بنرها، عکس نوشته ها و محتوای شبکه های اجتماعی} با ما همکاری کنید.

- تولید فایل صوتی

اگر در زمینه ادیت فایل صوتی، تولید فایل صوتی و بصورت کلی به دنیای صوت علاقه دارید و فعالیت میکنید و امکانات ضبط و تنظیم فایل های پادکست را دارید یا اصلا صدای خوبی برای گویندگی دارید یا فقط ایده هایی برای تولید فایل صوتی دارید، هرچه سریع تر فرم زیر رو پرکن ویا برای ما ایمیل ارسال کن.

- برنامه نویس

متخصص برنامه و کد نویسی هستید؟در هر زبان مثل Html - Css - Php و... می توانید با کد های خلاقانه قابلیت های مختلفی به صفحات وردپرسی بدهید؟ اگر اینطور هست حتما فرم زیر رو پرکن ما به تو احتیاج داریم.

- فرم درخواست

در بخش عنوان ایمیل ذکر کنید :‌ همکاری با سودینو

Info@sudinoo.com